AgroFrankopol Tomasz Abramczuk

Wasilew Szlachecki 45, 08-307 Repki   Tel./Fax. 25 781 02 81  biuro@maszyny-frankopol.pl

Oddział Włosty Olszanka 28, 18-210 Szepietowo, Tel. 570 963 858  oddzial.frankopol@gmail.com

Oddział Dąbie 157A, 21-400 Łuków, Tel. 698 568 222  oddzial.dabie@maszyny-frankopol.pl

Kontakt

Zarząd

Agro Frankopol
08-307 Repki
Wasilew Szlachecki 45
Tel./Fax. 25 781 02 81
biuro@maszyny-frankopol.pl
tomasz-abramczuk

Abramczuk Tomasz
Właściciel firmy

Telefon: 25 781 02 81
Email: tomasz.abramczuk@wp.pl

Nasi doradcy handlowi

Sprawdź mapę doradców

pawel-karpiel

1

Karpiej Paweł
Dyrektor Handlowy

Tel. kom. +48 666 366 201
Email: pawelkarpiej@wp.pl

wlodzimierz-abramczuk

2

Abramczuk Włodzimierz
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 604 360 170
Email: wlodek.abramczuk@maszyny-frankopol.pl

3

Kobyliński Rafał

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 795 508 674
Email: rafal.kobylinski@maszyny-frankopol.pl

nophoto

4

 

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 660-815-222
Email:

kamil-krol

5

Król Kamil
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 668 431 538
Email: kamil.krol@maszyny-frankopol.pl

maciej-sklodowski

6

Skłodowski Maciej
Kierownik oddziału Włosty Olszanka

Tel. kom. +48 508 302 230
Email: sklodos14@wp.pl

przemek-krol

7

Król Przemysław
Kierownik oddziału Dąbie

Tel. kom. +48 698 568 222
Email: przemek.krol@maszyny-frankopol.pl

  

nophoto

8
Doradca Techniczno-Handlowy

nr tel. 533 535 257
e-mail:

9

Abramowicz Tomasz
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 245 027
Email: t.abramowicz@maszyny-frankopol.pl

10

Borkowski Adam
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 245 606
Email: a.borkowski@maszyny-frankopol.pl

11

Jóźwiak Rafał
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 660 815 222
Email: r.jozwiak@maszyny-frankopol.pl

12

Kropiewnicki Karol
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 247 117
Email: k.kropiewnicki@maszyny-frankopol.pl

13

Mordasiewicz Michał
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 245 533
Email: m.mordasiewicz@maszyny-frankopol.pl

14

Nierodzik Bartłomiej
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 245 825
Email: b.nierodzik@maszyny-frankopol.pl

15

Samsel Jakub
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 247 267
Email: j.samsel@maszyny-frankopol.pl

16

Szabłowski Kacper
Doradca Techniczno-Handlowy

Tel. kom. +48 537 244 092
Email: k.szablowski@maszyny-frankopol.pl

Biuro

nophoto
Golańska Magda
Tel./Fax. 25 781 02 81

Serwis

Bogucki Maciej

Kierownik serwisu / gwarancje
Tel. kom. +48 535 028 098
E-mail: serwis@maszyny-frankopol.pl

 

 

Części

nophoto

Trusiak Paweł

Dział części
Tel. 535 881 020
Email: czesci2@maszyny-frankopol.pl

nophoto

Golański Kamil

Dział części
Tel. kom. + 48 600 502 210
Email: czesci@maszyny-frankopol.pl

nophoto

Ołtarzewski Dariusz

Dział części
Tel. 535 881 020
Email: czesci2@maszyny-frankopol.pl

Serwis i części – oddział Włosty-Olszanka

nophoto

Roszkowski Tomasz
Kierownik sklepu / dział części

Tel. +48 570 963 858
Email: oddzial.frankopol@gmail.com

nophoto

Mentecki Piotr

Dział części
Tel. kom. +48 604 623 665

nophoto

Tyborowski Tomasz
Dział części

Tel. +48 604 623 665

Serwis i części – oddział Dąbie k. Łukowa


Serwis / dział części

Tel. +48 537 731 321
Email: oddzial.dabie@maszyny-frankopol.pl

Nasze oddziały

Skontaktuj się

Pytania? Odpowiemy!

Odwiedź sklep

Przeglądaj i kupuj online

Agro Frankopol