AgroFrankopol Tomasz Abramczuk

Wasilew Szlachecki 45, 08-307 Repki   Tel./Fax. 25 781 02 81  biuro@maszyny-frankopol.pl

Serwis / Części zamienne

 Firma AgroFrankopol prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników i maszyn rolniczych.

serwis-gwarancyjny

Potrzebujesz pomocy serwisowej?

Skontaktuj się z nami!

Kamil Golański

tel/fax: 25 78 10 281

kom: +48 600 502 210

czesci@maszyny-frankopol.pl

Zakres naszych usług obejmuje:

 • naprawy mechaniczne
 • naprawy elektryczne
 • naprawy układów hydrauliki siłowej
 • naprawy wulkanizacyjne
 • serwis klimatyzacji

Przy weryfikacji uszkodzeń naprawianych ciągników, używamy nowoczesnych urządzeń diagnostycznych jak:

 • Tester Serwis Advisor i Texa TXT Nawigator.

Zapewniamy dojazd do klienta w celu oszacowania rozmiaru  powstałej usterki. Drobnych napraw dokonujemy u klienta, jeśli zachodzi konieczność transportujemy maszynę do siedziby firmy, gdzie dysponujemy warsztatem wyposażonym w nowoczesne urządzenia i narzędzia, następnie  dokonujemy głównej naprawy.

AgroFrankopol dysponuje zespołem serwisowym o bardzo wysokich kwalifikacjach.

Obsługujemy naszych klientów w zakresie:

 • napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
 • remontów maszyn, urządzeń i podzespołów
 • wycen i weryfikacji stanu technicznego
 • kapitalnych remontów silników
 • napraw automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej
 • doboru środków smarnych
 • montażu i wulkanizacji opon

Wykonujemy usługi w siedzibie naszej firmy, u klienta, oraz w aktualnym miejscu pracy określonej maszyny rolniczej w zależności od rodzaju zlecenia.

Szkolimy również operatorów maszyn i urządzeń w zakresie teoretycznym w siedzibie firmy oraz praktycznym – bezpośrednio w gospodarstwie klienta.

Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, odpowiednio przeszkolonych przez producentów poszczególnych marek maszyn. Nasz zespół pracowników gwarantuje wysoką jakość usług jak również terminowość ich wykonania.

Certyfikaty:

 

Potrzebują Oryginalnych części zamiennych i części zużywających się KRONE.

krone-logo

Nie ma problemu na stronie: www.agroparts.com  szczegółowe katalogi części wszystkich maszyn KRONE w Internecie. Zarejestruj się bez zobowiązań, wystarczy wpisać swój numer maszyny lub numer seryjny, a to otwiera najnowszy katalog części zamiennych do twojej maszyny. W ten sposób można szybko i łatwo mieć zawsze prawidłowy numer części i więcej informacji na temat części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Firma Kramp oferuje bardzo rozbudowaną gamę produktów.

kramp-logo

Są to przede wszystkim oryginalne części producentów takich, jak Lemken, Kverneland i Rabe Stiga oraz uznane marki, takie jak INA-FAG, Rexnord, Comer, Optibelt, Walterscheid i Gedore.

Oferujemy również szeroką gamę produktów marki KRAMP. Ponieważ sami wytwarzamy te produkty, możemy zaoferować optymalne warunki ich serwisowania i udzielania wsparcia technicznego, a także dostarczyć najdokładniejsze informacje na ich temat.

Nasza marka Gopart® obejmuje produkty należące do niższego segmentu cenowego, które stanowią ciekawą alternatywę ze względu na znakomity stosunek ceny do jakości.

loga-serwis-1

Jako firma prowadząca hurtową sprzedaż części oryginalnych i zamiennych do wszystkich marek.

granit_parts-logo

Jesteśmy doskonałym wsparciem dla profesjonalnych handlowców w branży maszyn rolniczych, narzędzi ogrodniczych i maszyn budowlanych: oferujemy Doskonały serwis i Doskonałe produkty. Naszym produktom , współpracownikom i dostawcom stawiamy najwyższe wymagania.

Nieustanne kontrole jakości i świadomy dobór nowych produktów gwarantują, że wybór części GRANIT PARTS oznacza dla wybór części w jakości pierwszego montażu. Jednocześnie wspomagamy naszych partnerów handlowych usługami, akcjami marketingowymi i szkoleniami. Naszym celem jest bowiem wzrost konkurencyjności i stabilna przyszłość lokalnego biznesu!

loga-serwis-2

Skontaktuj się

Pytania? Odpowiemy!

Odwiedź sklep

Przeglądaj i kupuj online

Agro Frankopol