AgroFrankopol Tomasz Abramczuk

Wasilew Szlachecki 45, 08-307 Repki   Tel./Fax. 25 781 02 81  biuro@maszyny-frankopol.pl

Oddział Włosty Olszanka 28, 18-210 Szepietowo, Tel. 570 963 858  oddzial.frankopol@gmail.com

O firmie

HISTORIA POWSTANIA FIRMY

Firma AGRO FRANKOPOL powstała na początku lat 90-tych., właścicielem jest Tomasz Abramczuk. Początkowo prowadzona była sprzedaż używanych maszyn rolniczych oraz serwis w niedużym warsztacie. W 2005 r.  do oferty zostały wprowadzone nowe maszyny rolnicze. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił w 2009 r. na budowę hali serwisowej o powierzchni ponad 1000 m2.

Ciężka praca i dbałość o klientów zaowocowała w 2010 r. otrzymaniem autoryzacji sprzedaży jako dealer  takich marek światowych producentów maszyn rolniczych jak : KRONE, AMAZONE, TRIOLIET. Rok 2011 umocnił pozycje firmy AGRO FRANKOPOL na rynku, uwieńczeniem było otrzymanie wyróżnienia jako dealer 2011 r. za sprzedaż maszyn marki KRONE.

Coraz szerszy zasięg działania, współpraca z klientami, fachowość i profesjonalizm zaowocował otrzymaniem na koniec 2011 r. autoryzacji na sprzedaż kolejnych marek : Gregoire Besson, Jeantil, MX. Na początku 2012 r. firma AGRO FRANKOPOL została oficjalnym dealerem marki Schaffer Lader, a w roku 2013 marki McCormick.

W roku 2015, firma  otworzyła nowy oddział w miejscowości Włosty- Olszanka (gmina Szepietowo), przy trasie 66.

Obecnie firma AGRO FRANKOPOL posiada nowoczesną hale serwisową o dużej powierzchni, zespół wykwalifikowanych serwisantów stacjonarnych i terenowych, przedstawicieli handlowych. W siedzibie firmy znajduje się salon sprzedaży z działem części zamiennych. Klienci zaopatrywani są kompleksowo również w środki do produkcji rolnej oraz materiał siewny. Firma prowadzi również usługi dla rolnictwa przy użyciu nowoczesnych maszyn rolniczych.

Strategia firmy zakłada ciągły rozwój, systematyczne zwiększanie obszaru działania, podnoszenie kwalifikacji pracowników, wprowadzanie nowych marek i innowacyjnych maszyn i technologii do sprzedaży.

Sukces i rozwój firmy jest zasługą zarówno sprzedaży jak i ciągłej współpracy z klientami.

Skontaktuj się

Pytania? Odpowiemy!

Odwiedź sklep

Przeglądaj i kupuj online

Agro Frankopol